Leren lezen en schrijven doet een kind vooral op school. Maar thuis kan de app leren lezen en schrijven een leuke ondersteuning bieden. En hij is uiteraard gratis te downloaden
Wat kun je met de app Leren lezen en schrijven
Met deze app leren kinderen van 3 tot 8 jaar het alfabet, lezen en spelling met leuke spelletjes op een progressieve en zeer speelse manier zonder dat de hulp van een volwassene nodig is.
Een methode die zijn doeltreffendheid heeft bewezen ook voor kinderen met leerproblemen.
De app bevat verschillende spelletjes die een kind helpen het met het leren lezen en schrijven, maar ook kinderen die reeds kunnen lezen helpt het om zichzelf te verbeteren!
Alle letters van het alfabet komen voorbij, met plaatjes van voorwerpen die met deze letter beginnen. Ook is er een spelletje waarin je woorden moet na schrijven. Er zitten enkele betaalde opties tussen, maar voldoende gratis woord of letter spelletjes.
7 of meer juiste antwoorden op 10 en je mag naar het volgende niveau … en je wint een kokosnoot, dat zal dienen om cadeautjes te openen! Deze beloningen zal een kind extra motiveren om zijn kennis te verbeteren